środa, 17 sierpnia 2022. imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Chassis, Mechanism i Veira, czyli mocne granie w Mjazzdze

2018-10-15 11:41:30 (ost. akt: 2018-10-15 11:45:26)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

W najbliższy czwartek (18.10) miłośnicy mocnego uderzenia i konkretnych gitarowych riffów będą mieli wieczór dla siebie w elbląskiej Mjazzdze. Na scenie wystąpią trzy zespoły, z których dwa promować będą koncertowo swoje najnowsze wydawnictwa płytowe.

Chassis to grupa z prawie 20-letnim doświadczeniem. W swojej karierze grała setki koncertów zarówno na scenach małych klubów jak i wielkich hal i festiwali przed wielotysięczną publicznością. Wielokrotnie uczestniczyli i zdobywali laury na imprezach gromadzących najlepsze polskie zespoły rockowe. O jakości ich grania niech świadczy chociażby fakt, że zostali zaproszeni by otwierać koncert takich światowych gigantów jak Mastodon, Motorhead czy Iron Maiden.

Grupa Chassis łączy swoje umiłowanie do mocnego, gitarowego grania z dużym poczuciem humoru i luźnym podejściem do tej muzycznej przygody, co odzwierciedla się w zwykle humorystycznym traktowaniu swoich występów i swobodnym kontakcie z publicznością. Elbląski występ będzie okazją do zaprezentowania materiału z najnowszego albumu Chassisów.

Mechanism zasłużył przez lata konsekwentnie pracował nad swoim brzmieniem i siłą przekazu, czym zasłużył na najwyższe uznanie swoich fanów i słuchaczy mocnego, rockowego grania. Ich wysiłek został doceniony ostatnio przez jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych Riverside, od których dostali zaproszenie do wspólnej europejskiej trasy koncertowej. Zagrają w Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Anglii, Francji, Holandii i Czechach. Zanim to jednak nastąpi 27 października koncertową premierę będzie miała nowa płyta zespołu zatytułowana "Entering The Invisible Light". Tymczasem elbląska publiczność będzie miał okazję wysłuchać tego materiału przedpremierowo!

Jako support podczas czwartkowego koncertu wystąpi Veira, czyli grupa, której liderką jest Weronika Gabryelczyk. Veira to połączenie muzyki gitarowej z elektroniką. Rockowy pazur i transowe momentami podkłady electro dają mocną mieszankę, a Weronika nie tylko śpiewa, ale dodaje do tej mieszanki mocne riffy grane na saksofonie!

Czwartkowy koncert w Mjazzdze przy ul. Kowalskiej w Elblągu rozpocznie się o godz. 19. Bilety kosztują 25 zł.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2735403 | 93.105.*.* 20 maj 2019 21:42

    Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania. Mam 22 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek. Złap mnie pod loginem ania22 na portalu randkowym: czatkobiet.pl

    odpowiedz na ten komentarz