Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Okradziono ich dom. Złodzieje zabrali cenne pamiątki z życia rodziny

2018-10-23 10:10:55 (ost. akt: 2018-10-23 10:28:23)

Autor zdjęcia: Pixabay

Na początku tego miesiąca okradziono ich dom w Elblągu. — Jednak przestępstwo dotknęło nas szczególnie mocno nie ze względu na wymierną wartość utraconych przedmiotów, ale na ich znaczenie emocjonalne — opowiada pan Michał i zwraca się z niecodziennym apelem.

— Na początku października 2018 roku okradziono nasz dom — zaczyna swoją opowieść pan Michał. — Przestępstwo dotknęło nas szczególnie mocno nie ze względu na wymierną wartość utraconych przedmiotów, ale na ich znaczenie emocjonalne. Ukradziono nam m.in. dwa przenośne dyski pamięci i stary laptop, na których archiwizowaliśmy rodzinne zdjęcia. Przepadły jedyne zachowane egzemplarze tysięcy fotografii, na których udokumentowaliśmy kilkanaście lat historii naszej rodziny. Odebrano nam najważniejsze pamiątki z dzieciństwa naszych dzieci oraz z chwil spędzonych z najbliższymi, którzy już od nas odeszli.

Jak dodaje, złodzieje ukradli także obrączki ślubne, najważniejsze pamiątki po przedwcześnie zmarłym mężu i ojcu rodziny.

— Policja robi, co może, ale nie daje prawie żadnych szans na odzyskanie utraconych przedmiotów. Dlatego zwracamy się z gorącą prośba o pomoc do wszystkich osób czytających ten artykuł — apeluje pan Michał.

— Bardzo prosimy o kontakt, jeśli ktoś z Państwa w dobrej woli nabył w ciągu ostatnich tygodni przenośne dyski pamięci, podobne tych widocznych na zdjęciu. Nawet jeśli dyski były wykasowane, to przynajmniej część danych będzie możliwa do odtworzenia. Prosimy również o kontakt, jeśli są państwo w stanie w jakikolwiek sposób pomóc w odnalezieniu ukradzionych obrączek. Wszelkie informacje będą dla nas niezmiernie ważne i z chęcią wynagrodzimy każdą pomoc wysoką nagrodą pieniężną.

Z panem Michałem można kontaktować się telefonicznie 532 107 086 lub mailowo michal.grodziewicz@gmail.com

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB