Wtorek, 9 sierpnia 2022. imieniny: Klary, Romana, Rozyny

The Nierobbers z premierą teledysku

2018-10-23 12:13:54 (ost. akt: 2018-10-23 12:20:48)
The Nierobbers

The Nierobbers

Autor zdjęcia: arch. artysty

Weekend w Mjazzdze przyniesie koncert piosenki turystycznej z premierą najnowszego teledysku elbląskich Nierobbersów w piątek i ulotną twórczość singer-songwriterki Helaine Vis w sobotę.

The Nierobbers to grupa rozpoznawalna przez większość miłośników piosenki turystycznej i żeglarskiej w Polsce. Promują Elbląg zdobywając laury i wyróżnienia na najważniejszych festiwalach i i innych imprezach adresowanych do miłośników takiego właśnie gatunku muzycznego.

Po latach doczekali się też pierwszego wideoklipu do jednej ze swoich piosenek - "Płynę dalej". Zdjęcia realizowane były między innymi w naszym mieście. I właśnie premiera tego teledysku jest jednym z pretekstów do spotkania koncertowego w klubie, w którym tradycyjnie występują przy okazji ważnych dla siebie momentów kariery.

Mjazzga, 26-10-2018 godz. 20:00. Bilety w cenie 30 zł.


HELAINE VIS to 21-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który prezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe, stratosferyczne, czasem brudne.
Nie ma sensu tego opisywać, proszę posłuchać. W popularnych serwisach muzycznych można znaleźć te cudowne dźwięki.

Mjazzga, 27-10-2018 godz. 20:15
Bilety w cenie 20 zł przed i 25 zł w dniu koncertu
Informacja klubu Mjazzga

Źródło: Dziennik Elbląski