Wtorek, 24 maja 2022. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Mistrz olimpijski w szkole sportowej w Elblągu. Zapraszają na zajęcia

2018-11-04 13:00:00 (ost. akt: 2018-11-04 13:18:17)
Jacek Wszoła promuje Warmia Mazury Senior Games 2012.

Jacek Wszoła promuje Warmia Mazury Senior Games 2012.

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 zaprasza seniorów, którym bliskie są aktywność fizyczna i sport, na spotkanie z mistrzem olimpijskim Jackiem Wszołą.

Trening ze wspaniałym skoczkiem, a dzisiaj działaczem sportowym odbędzie się w najbliższą środę (7.11) w budynku Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Agrykola. Początek o godz. 16.30. Wstęp jest bezpłatny.

Spotkanie i rozmowa ze znanym olimpijczykiem odbędą się dzięki Ogólnopolskiemu Programowi Aktywności Fizycznej Seniorów, nad którym patronat objął Jacek Wszoła, zachęcając kobiety i mężczyzn do zatrzymania młodości i sprawności poprzez codzienną aktywność fizyczną.

— Zapraszamy do skorzystania z niecodziennej okazji poćwiczenia z samym mistrzem, by tak jak on być w olimpijskiej formie — informuje szkoła.

Jacek Wszoła specjalizował się w skoku wzwyż. Dwukrotnie startował na igrzyskach olimpijskich, w pierwszym swoim starcie w Montrealu (1976) zdobył złoty, a cztery lata później w Moskwie srebrny medal. W obu występach poprawiał rekord igrzysk olimpijskich.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB