Black Friday. Prawdziwe promocje czy ściema? [film]

2018-11-23 07:38:59(ost. akt: 2018-11-23 14:49:56)
Anna Dawid i Paweł Rodziewicz

Anna Dawid i Paweł Rodziewicz

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Czarny Piątek, czyli Black Friday, to tradycyjny początek świątecznego sezonu w sieciach handlowych. Choć zwyczaj ten praktykowany jest przede wszystkim w USA, również w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Między innymi o tym dyskutowaliśmy z Pawłem Rodziewiczem, miejskim rzecznikiem konsumenta w Elblągu, który był gościem w porannych rozmowach na www.dziennikelblaski.pl.
Black Friday nierozłącznie kojarzony jest z bardzo atrakcyjnymi wyprzedażami w sklepach stacjonarnych i internetowych. Ma to być symboliczny początek sezonu świątecznego.

W piątek (23.11) gościem poranka na dziennikelblaski.pl był Paweł Rodziewicz, miejski rzecznik konsumentów Elblągu. Rozmawialiśmy o Black Friday i co zrobić w przypadku, gdy poniesie nas szał zakupów i będziemy chcieli zwrócić część z zakupionych rzeczy?

Dowiedzieliśmy się również, czy kupując na wyprzedaży mamy prawo do reklamacji i co zrobić, jeśli sprzedawca nie chce respektować moich praw? Spytaliśmy również, z jakimi najczęściej sprawami zgłaszają się do niego elblążanie?


Czy zamierzasz skorzystać z promocji w Black Friday?
tak
25%
nie
75%
jeszcze nie wiem
0%


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja #2629581 | 188.146.*.* 23 lis 2018 08:03

    W polskim wykonaniu to oszustwo

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz