Sobota, 19 czerwca 2021. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

O podróżowaniu pociągiem w Klubie Małych Pszczółek

2018-11-24 14:00:00 (ost. akt: 2018-11-23 15:40:33)

Autor zdjęcia: arch. BE

Filia nr 1 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Brzeskiej zaprasza dzieci w wieku 3-4 lata wraz z rodzicami/opiekunami na spotkanie Klubu Małych Pszczółek zainspirowane książeczką „Kicia Kocia w pociągu” Anity Głowińskiej.

Filia nr 1 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Brzeskiej zaprasza w środę, 28 listopada, o godz. 12.00 dzieci w wieku 3-4 lata wraz z rodzicami/opiekunami na spotkanie Klubu Małych Pszczółek zainspirowane książeczką „Kicia Kocia w pociągu” Anity Głowińskiej. Wstęp wolny.

Kicia Kocia wybiera się ze swoim tatą w podróż pociągiem. Co spotka ich podczas tej wyprawy? Podczas spotkania będzie można nauczyć się wiele o podróżowaniu pociągiem, np. jak wygląda stacja kolejowa, czym zajmuje się konduktor i czy w pociągu można coś zjeść? Zapraszamy w podróż z Kicią Kocią, a na pewno będzie można się tego wszystkiego dowiedzieć.

Spotkania w „Klubie Małych Pszczółek” odbywają się w oparciu o literaturę dopasowaną do wieku ich uczestników. Oprócz głośnego czytania w programie zajęć są też zabawy ruchowe i plastyczne. Zapraszamy rodziców/opiekunów dzieci z okolic bliższych i dalszych - zachęcają Panie bibliotekarki z Filii nr 1.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu. Udział w nich jest bezpłatny.
Informacja Biblioteki Elbląskiej

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB