Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Mikołajki na lodzie

2018-11-26 14:34:50 (ost. akt: 2018-11-26 14:37:26)
Mikołajki na lodowisku Helena

Mikołajki na lodowisku Helena

Autor zdjęcia: arch. MOSiR w Elblągu

W najbliższą niedzielę (2.12) na elbląskim lodowisku Helena odbędzie się spotkanie mikołajkowe. Imprezę, która odbędzie się w dwóch sesjach, o godz. 16 i 18, poprowadzi znany elbląski wykonawca Łukasz Gesek.

Mikołaj zbliża się do Elbląga wielkimi krokami i już tylko dni dzielą nas od świątecznej imprezy, jaką dla mieszkańców przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W najbliższą niedzielę (2.12) na lodowisku Helena przy ul. Karowej odbędzie się spotkanie mikołajkowe, które poprowadzi Łukasz Gesek. Znany elbląski artysta wspólną zabawę rozpocznie od koncertu, podczas którego usłyszymy jego własne utwory. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście typowo świątecznej muzyki przeplatanej przebojami dance.

— W tym roku chcemy szczególnie zachęcić do udziału w naszej imprezie członków klubów sportowych i szkół, aby stworzyć atmosferę wzajemnej integracji — mówi zastępca dyrektora MOSiR, Marek Kucharczyk. — Dlatego czekamy na zgłoszenia od grup zorganizowanych, które zapraszamy na godzinę 16, a pozostałych mieszkańców na godzinę 18.

— Tego dnia pragniemy wprowadzić wszystkich uczestników w magiczną atmosferę zbliżających się świąt i jesteśmy przekonani, że sceneria lodowiska znakomicie się temu przysłuży — dodaje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. — Główną atrakcją, na którą czekają wszystkie dzieci, będzie oczywiście święty Mikołaj, który już potwierdził, że w najbliższą niedzielę odwiedzi właśnie elbląskie lodowisko. Podczas imprezy nie zabraknie także konkursów i zabaw z wieloma atrakcjami. Każdy uczestnik obdarowany zostanie słodkim upominkiem.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy przypominają o konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc dla grup zorganizowanych, dla których Mikołajki rozpoczną się o godzinie 16. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mosir@mosir.elblag.eu lub monika.gulinska@mosir.elblag.eu. Pozostałe osoby, które chcą uczestniczyć w wydarzeniu o godz. 18 organizatorzy zachęcają do rezerwacji wejściówek pod numerem telefonu (55) 625-63-13 i zakupu biletów w kasie lodowiska przy ul. Karowej 1 we wtorek, czwartek od godziny 16:00 do 19: 30 oraz w piątek od 16:00 do 18:00. Po 30 listopada nieodebrane bilety z rezerwacji trafią do wolnej sprzedaży, która będzie się odbywać w dniu imprezy. Bilety w cenie 5 zł dziecko, 12 zł dorosły.