Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

W parku Kajki będą biegali na orientację

2018-11-27 07:47:46 (ost. akt: 2018-11-27 07:51:30)

Autor zdjęcia: nadesłane/organizatorzy

W najbliższą sobotę (1.12) w parku Kajki odbędzie się trzecia runda X Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. — Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację — informują organizatorzy z Elbląskiego Klubu Orienteeringu Gryf przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Będzie to sprinterski bieg na orientację, który charakteryzuje się tym, że biegamy małe odcinki pomiędzy punktami kontrolnymi. Trzeba to robić bardzo szybko i nie popełniać błędów. Centrum zawodów w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Beniowskiego-wejście od strony „orlika”. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na przedzimowy, sprinterski bieg na orientację po naszym pięknym o każdej porze roku parku im. Michała Kajki. Start pierwszego zawodnika o 10. Prosimy o możliwie wcześniejsze przybycie.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Ostatnio odbyły się tutaj Mistrzostwa 16 PDZ oraz Wojska Polskiego w Biegu na Orientację. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni naszą Wysoczyzną.

Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl. Prosimy aby zgłaszać się do 28 listopada /środa/
Bolesław Czechowski (tel. 505 246 602)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB