21-latka z Elbląga wśród najpiękniejszych. Czy zdobędzie tytuł Miss Polski?

2018-12-01 10:00:00(ost. akt: 2018-12-01 10:02:20)
Małgorzata Mazur

Małgorzata Mazur

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trwają przygotowania do finałowej gali Miss Polski 2018, która odbędzie się 9 grudnia. Wśród 28 kandydatek do tego tytułu jest również reprezentantka Elbląga. Czy 21-letnia Małgorzata Mazur zdobędzie koronę dla najpiękniejszej?
Małgorzata Mazur ma 21 lat i pochodzi z Elbląga. Obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
— Moją największą pasją jest taniec, który uprawiam od podstawówki, ale od ośmiu lat robię to wyczynowo, jeżdżąc na festiwale, konkursy, turnieje, mistrzostwa Polski i Europy — zdradziła organizatorom konkursu Miss Polski. — Rekreacyjnie gram w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną. Interesuję się także streatcheingiem i mobilizacją ciała. Rok temu odbyłam szkolenie, dzięki któremu mogę prowadzić własne zajęcia na siłowni. Uwielbiam jeść. W moim domu króluje kuchnia włoska, makarony w różnej postaci, zwłaszcza makaron ze szpinakiem bądź standardowe bolognese. W wolnym czasie uwielbiam piec ciasta, bo to mnie odpręża.

Droga Małgorzaty Mazur do finałowej gali Miss Polski rozpoczęła się w maju tego roku w Sopocie. Tam zdobyła tytuł drugiej wicemiss Pomorza i zapewniła sobie przepustkę do kolejnych eliminacji. Jej urodę docenili później organizatorzy konkursu Miss Polski i ostatecznie znalazła się w gronie 28 kobiet, które 9 grudnia (niedziela) w Krynicy Zdroju powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki.

W sobotę w Racławicach rozpoczęło się ostatnie zgrupowanie przed wielką galą Miss Polski, która odbędzie się 9 grudnia w Krynicy Zdroju.

Jak sobie poradzi podczas konkursu w Krynicy Zdroju? Każdy będzie mógł się przekonać o tym osobiście, bo transmisję z gali przeprowadzi Polsat (początek o godz. 20).

W finale wyborów Miss Polski zobaczymy 28 dziewcząt z niemal wszystkich zakątków kraju. Reprezentują między innymi: Pomorze, Podlasie, Śląsk, Opolszczyznę, Mazowsze, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Małopolskę, Ziemię Świętokrzyską, Kujawsko-Pomorską i Warmińsko-Mazurską. Jest też przedstawicielka Polonii Brytyjskiej.

Podczas wyborów najpiękniejszej Polki finalistki zaprezentują się w sześciu pokazach, zobaczymy je w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual od Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour od Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk - zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Togehter Now", uczestnik 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Zanjomo” Mateusz Ziółko oraz Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”.
AKT

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anty lewak #2635453 | 109.241.*.* 2 gru 2018 04:35

    I ma ładne polskie imię. Takie dziołchy są nasze i pikne!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. AS #2635229 | 51.175.*.* 1 gru 2018 19:29

    Miss Polski 2018. Za tydzien, ale juz oglaszam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz