Niedziela, 19 września 2021. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Koncert Wiedeński w elbląskim teatrze. Mamy dla Was zaproszenie

2018-12-18 07:30:18 (ost. akt: 2018-12-18 07:45:25)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

1 lutego w elbląskim teatrze odbędzie się Koncert Wiedeński, w którego trakcie zabrzmią największe przeboje króla walca, Johanna Straussa. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Koncert Wiedeński odbędzie się w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu 1 lutego (piątek) o godz. 19.30.
— Podczas gali usłyszą państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie — informują organizatorzy z Tomczyk Art. — Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Koncert nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, które organizowane są w Wiedniu. Usłyszeć będzie można najsłynniejsze operetki: "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu", a także walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie o wartości 180 zł na ten koncert. Żeby je zdobyć należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści z czym kojarzy się nam muzyka — treść sms to de.kw.odpowiedź.
Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Na odpowiedzi czekamy do 25 stycznia do godz. 23.59. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Zaproszenie trafi do autora najciekawszej odpowiedzi. Skontaktujemy się z nim telefonicznie.

Bilety na koncert w cenie 90 z można kupić w: salonach Empik w Centrum Handlowym Zielone Tarasy, Media Markt (również w CH Ogrody), w księgarniach BookBook przy ul. Grunwaldzkiej 29, Królewieckiej 14 i 3 Maja 2). Online dostępne są w serwisach: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB