środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Za pieniądze wygrane w Jaka to melodia zrobi paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Elblągu

2018-12-21 14:07:17 (ost. akt: 2018-12-21 14:24:04)
Odcinek z udziałem pani Izabeli Malinowskiej

Odcinek z udziałem pani Izabeli Malinowskiej

Autor zdjęcia: TVP1, Jaka to melodia/Facebook

Pani Izabela Malinowska z Pasłęka wystąpiła w dwóch odcinakach programu "Jaka to melodia". Za wygrane pieniądze sfinansuje paczki dla podopiecznych Domu Dziecka w Elblągu. Wręczy je im już w najbliższą sobotę.

To był jej trzeci udział w programie "Jaka to melodia" .

— Dwa pierwsze występy w programie były słabe, raz wygrałam 130 zł, a za drugim razem wyszłam na zero. Tym razem trochę więcej słuchałam piosenek, szczególnie zagranicznych. Panie na castingu do programu same powiedziały mi, że z polskich utworów jestem nie do zagięcia — mówi Izabela Malinowska.

Pieniądze z wygranej chce przeznaczyć na jak paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Elblągu.

— W finale emocje wzięły górę. Jednak udało się wygrać więcej niż kiedyś i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Poznaję tam zawsze wspaniałych ludzi, z którymi mam też po programie świetny kontakt. W drugim odcinku programu wiedziałam, że będzie pod górkę ze zdobyciem choć jednej stówki. Stanęłam do gry z chłopakiem, który wcześniej wygrał w odcinku kwartału, a nawet roku. Gdzie mi do niego z wiedzą? To jest człowiek jeden z tych, którzy po kilka godzin dziennie uczą się na pamięć aranży. Szkoda, że postawiono mnie z tak silnym przeciwnikiem,bo mogłam wygrać dużo więcej pieniędzy — mówi pani Izabela.

Za pół roku pani Izabela spróbuje raz jeszcze swojego szczęścia w programie.

— Uwielbiam ten nastrój studia numer 5. Norbi był bardzo za mną, mocno trzymał kciuki. Mimo tego co o nim wypisują ludzie,prywatnie jest ciepłym człowiekiem.Wiem o tym, bo ja zawsze wyczuwam dobro w ludziach, a on je ma. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i tym również, co na ulicy krzyczą za mną: pani Izo widziałem panią w tv! Była pani super!. I to jest najważniejsze — mówi pani Iza.

Pani Izabela wygrała w dwóch odcinkach programu tysiąc złotych. Za wygrane pieniądze sfinansuje paczki dla podopiecznych Domu Dziecka w Elblągu. Wręczy je im już w najbliższą sobotę.
daw

Źródło: Dziennik Elbląski