Czwartek, 8 czerwca 2023. imieniny: Ady, Celii, Medarda

Szukają mistrzów na torze Kalbar

2018-12-24 10:33:40 (ost. akt: 2018-12-24 10:34:34)

Autor zdjęcia: arch. MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł zapraszają dzieci do udziału w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy Mistrzów”.

Impreza odbędzie się w sobotę (29 grudnia) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

Zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyku „Szukamy Mistrzów” mogą stać się szansą dla najmłodszych mieszkańców Elbląga, by rozpocząć wspaniałą przygodę ze sportem, a kto wie, czy dla kogoś nie stanie się to początkiem prawdziwej światowej kariery. Zawody zostały podzielone na starty dla amatorów jak i zawodników już trenujących.

Zawody rozegrane zostaną w sobotę (29 grudnia) o godz. 10:00 na Torze Łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. Zgłoszenia przyjmowane będą już od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego udzielenia zgody na udział w zawodach oraz o stanie zdrowia dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł. Więcej informacji o zawodach w regulaminie dostępnym na stronie www.ksorzel.org.
Informacja MOSiR w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski