Wtorek, 9 sierpnia 2022. imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Planujesz ślub i wesele? Odwiedź Regionalne Targi "Ślubne ABC"

2019-02-01 11:32:00 (ost. akt: 2019-02-01 11:44:18)

Autor zdjęcia: fot. organizatorzy

Czwarte Regionalne Targi „Ślubne ABC” w Elblągu odbędą się w niedzielę (3.02). To okazja, żeby zapoznać się z bogatą ofertą salonów sukien ślubnych, jubilerów, kwiaciarni oraz fotografów.

Ślub jak z bajki, to marzenie każdej małej i nieco większej dziewczynki. Pary, które w najbliższym czasie planują ślub, na pewno powinny odwiedzić 3 lutego (niedziela) IV Regionalne Targi Ślubne „Ślubne ABC”. Tego dnia organizatorzy zapraszają do hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 135 w godz. 11-17.

W programie IV Regionalnych Targów Ślubnych "Ślubne ABC" organizatorzy przewidzieli pokazy mody ślubnej, salonów kosmetycznych oraz występy zespołów muzycznych. Podczas targów będzie okazja, żeby zapoznać się z najnowszymi trendami w sukniach ślubnych, makijażu, kwiatowych kompozycjach oraz dekoracjach tak potrzebnych do wystroju kościoła czy sali weselnej. A moda w trendach ślubnych z sezonu na sezon wygląda inaczej. Czasem są to duże zmiany, czasem jedynie nieznacznie. Dlatego warto dowiedzieć się co w tym roku „w ślubnej trawie piszczy”.

Dla odwiedzających targi przygotowane zostaną także specjalne rabaty dla przyszłych Młodych Par, konkursy z cennymi nagrodami oraz warsztaty taneczne, na którym będzie można poznać podstawy pierwszego, weselnego tańca.
Wstęp na event jest darmowy.
opr. as