Sobota, 3 grudnia 2022. imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Premiera Suzuki Jimny w Elblągu! To już czwarte pokolenie tej kultowej terenówki

2019-02-13 09:01:18 (ost. akt: 2019-02-13 09:27:48)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Nowe Suzuki Jimny to czwarte pokolenie kultowej terenówki. To mały, lekki pojazd z niepowtarzalnym napędem 4WD, zachowujący świetną zdolność terenową poprzedników i wnoszący nowy, współczesny design. Premiera nowego Suzuki Jimny odbędzie się 21 lutego w salonie Suzuki Gołębiewski przy ul. Żuławskiej 19 (początek o godz. 19).

Suzuki Jimny to jedyny, autentyczny samochód terenowy o tak niewielkich wymiarach i masie, ale nadal zachowujący świetną zdolność off-roadową, tak pożądaną przez profesjonalistów.

Nowy Jimny oferuje jeszcze więcej funkcjonalności i praktyczności zarówno pod względem wyglądu, jak i osiągów. Dzięki wyższej sztywności skrętnej ramy nośnej zapewnia bardziej komfortową i stabilniejszą jazdę, a nowo zaprojektowany stabilizator w przednim zawieszeniu minimalizuje wibracje i siły oddziałujące na kierownicę.

Premiera Suzuki Jimny w elbląskim salonie Suzuki Gołębiewski przy ul. Żuławskiej 19 odbędzie się 21 lutego (godz. 19).

Dlaczego warto wziąć udział w pokazie?
- To unikalna okazja, aby uczestniczyć w ekskluzywnej premierze nowej odsłony legendarnego Suzuki Jimny. Pokazy poprowadzą uznani dziennikarze motoryzacyjni, którzy zaprezentują korzyści płynące z napędu na 4 koła ALLGRIP i odpowiedzą na Wasze pytania. Uczestnicy pokazów otrzymają specjalną ofertę cenową na samochody z gamy Suzuki - zachęcają organizatorzy.

Udział w premierze można zgłosić poprzez stronę internetową elbląskiego salonu Suzuki Gołębiewski - tutaj.