Poczuj się jak na Jamajce

2019-02-12 15:01:16(ost. akt: 2019-02-12 15:46:12)

Autor zdjęcia: arch. tańca Promyk

Centrum Tańca Promyk zaprasza na kolejne wydarzenie taneczne z cyklu „Spotkania z tańcem”.
Tym razem odbędą się warsztaty dancehall, dzięki którym poczujecie letnie wibracje rodem z Jamajki. Warsztaty odbędą się w sobota 16 lutego o godzinie 15:30 w CT „Promyk”.

Warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehalljest stylem dynamicznym, płynnym i bardzo zmysłowym. Tańczony zwykle na ugiętych nogach charakteryzuje się silnymi, ale i bardzo sensualnymi ruchami bioder, pupy, miednicy, klatki piersiowej i ramion. Tańcząc dancehall każda kobieta może poczuć się kobieco, pewnie oraz atrakcyjnie i bardzo seksownie.

Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko – tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide”.

— W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 16 lutego w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Startujemy o godz. 15:30 – informują organizatorzy. — Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk telefonicznie, mailowo czy poprzez stronę na facebooku. Wejściówki dostępne w dniu imprezy. Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”.
Paula Radzikowska

Źródło: Dziennik Elbląski