Wtorek, 9 sierpnia 2022. imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Planeta Singli 3 w Kinie dla dorosłych

2019-02-24 09:00:19 (ost. akt: 2019-02-22 14:23:57)

Autor zdjęcia: nadesłane

We wtorek (26.02), o godz. 12.00 Kino Światowid zaprasza na projekcję trzeciej części przebojowej komedii romantycznej „Planeta Singli 3" w ramach Wtorkowego Kina dla Dorosłych.

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok.

Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie.

Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.
 
Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński
Obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka, Bogusław Linda, Maria Pakulnis, Anna Smołowik, Aleksandar Milićević
Produkcja: Polska 2018
Czas: 103 min.

Cena biletów na Wtorkowe Kino Dla Dorosłych wynosi 10 zł.