Czwartek, 8 czerwca 2023. imieniny: Ady, Celii, Medarda

Dzień Kobiet w Promyku – aktywność, zdrowie i uroda

2019-03-07 11:26:57 (ost. akt: 2019-03-07 11:29:32)

Autor zdjęcia: Pixabay

Wybranie prezentu to dla wielu panów nie lada wyzwanie. Kwiaty od zawsze doskonale się sprawdzają, ale Centrum Tańca „Promyk” zaprasza wszystkie panie na niezapomniany wieczór, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Impreza w Centrum Tańca Promyk to aktywność w trzech odsłonach oraz możliwość uzyskania informacji z zakresu zdrowia i urody.
— Rozpoczynamy o godz. 17 energicznym i kobiecym lady latino, żeby wprawić panie w imprezowy nastrój — mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca Promyk. — Następnie, nieco oddechu będzie można złapać na spokojnym pilatesie, podczas którego rozciągniemy ciało, a na koniec odbędą się ćwiczenia na piłkach czyli fit ball.

Podczas Dnia Kobiet na Panie czekają też inne atrakcje. W przerwie między aktywnymi zajęciami zostanie zaprezentowany pokaz makijażu dziennego oraz wieczorowego w wykonaniu Magdaleny Murawskiej z Muravska Makeup & Fashion. Pani Magda zdradzi makijażowe triki oraz podpowie, jak dobrać dla siebie odpowiednie kosmetyki.

Uczestniczki wydarzenia będą mogły również zdobyć wiedzę na temat pielęgnacji stóp, którą podzieli się podolog z firmy Twoje Zdrowe Stopy. A jak zadbać o olśniewający uśmiech podpowie specjalista z Kliniki Proimplant Elbląg.
— Do udziału zapraszamy wszystkie panie bez względu na kondycję, wiek i umiejętności taneczne — zachęcają organizatorzy. — Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zapraszamy do wcześniejszych zapisów. Wejściówki dostępne będą w dniu imprezy, przed wydarzeniem.

Podczas imprezy serwowane będą owoce, napoje oraz szampan.

Impreza odbędzie się 9 marca w Centrum Tańca „Promyk” w godz. 17:00-20:00.
Zapisy i informacja o wejściówkach pod nr telefonu 55 611 01 30/40, 609 977 220 /biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00/, na maila promyk@swiatowid.elblag.pl, facebook/CentrumTańcaPromyk.