Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Włamał się do przyczepy kempingowej – był poszukiwany

2019-04-03 13:58:38 (ost. akt: 2019-04-03 13:59:31)
Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay

Policjanci zatrzymali 28-latka, który włamał się do przyczepy kempingowej w miejscowości Kadyny. Gdy wylegitymowano mężczyznę okazało się, że jest poszukiwany.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę w miejscowości Kadyny. Tam policyjny patrol został wezwany do mężczyzny, który miał dostać się do wnętrza przyczepy kempingowej i tam przebywać. Gdy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że mężczyzna jest cały czas w przyczepie a wyjścia z niej broni zgłaszający interwencję.

Po sprawdzeniu danych okazało się, że sprawcą jest 28-latek. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że dostał się do wnętrza przyczepy, bo… chciał przenocować. Po sprawdzeniu danych policjanci otrzymali informację, że 28-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz mężczyzna trafi na 2 lata do zakładu karnego.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. miałem mieć #2709114 | 188.146.*.* 4 kwi 2019 00:31

    Tam policyjny patrol został wezwany do mężczyzny, który miał dostać się do wnętrza przyczepy kempingowej i tam przebywać, czy tam policyjny patrol został wezwany do mężczyzny, który dostał się do wnętrza przyczepy kempingowej i tam przebywał ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz