Wtorek, 27 lipca 2021. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Policjantka z Elbląga najlepsza w nadzorowaniu pracy śledczych

2019-04-17 09:46:34 (ost. akt: 2019-04-17 15:15:15)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Na pierwszym miejscu w kategorii: „Policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą” znalazła się asp. szt. Małgorzata Szysz, na co dzień pracująca w Wydziale Kryminalnym KMP w Elblągu.

Po raz kolejny w obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą. To w tej właśnie ostatniej kategorii najlepiej poszło reprezentującej elbląskich policjantów Małgorzacie Szysz, która znalazła się na 1 miejscu.

— Były testy, było strzelanie, na którym poszło mi całkiem dobrze, a później mielimy do wykonania zadanie przeprowadzenia czynności wykrywczych w związku z popełnionym przestępstwem – mówi asp. szt. Małgorzata Szysz z Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu. – Podczas tej konkurencji robiłam to co zwykle robimy podczas służby tu w naszej elbląskiej komendzie. I takie też czynności, które sama zleciłabym do wykonania policjantom wypisałam na arkuszu ocennym. Cieszę się, że udało mi się zebrać taką ilość punktów.

Zwycięska drużyna tego etapu konkursu (KMP w Olsztynie) będzie reprezentować region podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Będzie gwiazdka #2718611 | 5.173.*.* 17 kwi 2019 22:00

    Gratulacje . Zapraszam Panią policjant na budowę do Elbląga na ul Bytomską. Gdzie od ponad 10 lat pod czujnym okiem dzielnicowego działa sobie na lewo mechanik ....

    ! - + odpowiedz na ten komentarz