Niedziela, 14 sierpnia 2022. imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Grand Prix w Biegach na Orientację

2019-04-24 18:00:19 (ost. akt: 2019-04-24 13:56:12)

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

Siódme w sezonie zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ – Wschód w Elblągu odbędą się 27 kwietnia w Parku Miejskim „Bażantarnia”.

Kolejna, siódma runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę, 27 kwietnia w Parku Miejskim „Bażantarnia”.

– Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, osoby dorosłe i rodziny – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia do kolejnej rundy odbywać się będą drogą mailową do czwartku, 25 kwietnia pod adresem: kazek14521@onet.pl, bolesaw.czechowski@interia.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły. W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9.30-9.45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Start i meta usytuowana będzie na polanie Parku Miejskiego „Bażantarnia” obok wiaty „Irena”, w której w godzinach 9.30-9.45 będzie się mieścić biuro zawodów. Początek imprezy zaplanowano na godz. 10.00.

Spośród uczestników biegów, wylosowane będą vouchery na kanapki ufundowane przez właścicieli restauracji „SUBWAY” w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Płk. Dąbka 152.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacja generalna oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.
MOSiR Elbląg