Czwartek, 5 sierpnia 2021. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

„Pomysłowy” kierowca podrzucił opony pod okiem kamery

2019-06-08 09:39:29 (ost. akt: 2019-06-08 09:42:13)
Porzucił opony

Porzucił opony

Autor zdjęcia: Straż Miejska

Jak mężczyzna wpadł na ten pomysł, to wie prawdopodobnie tylko on sam… Miejski monitoring zarejestrował jak kierowca jednego z samochodów dosłownie pod okiem kamery porzuca stare opony w niedozwolony miejscu.

— Do dyżurnego straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie o zanieczyszczeniu terenu poprzez podrzucenie opon w okolicy jednego z supermarketów — relacjonuje Karolina Wiercińska ze Straży Miejskiej w Elblągu. — Pracownik ochrony poinformował strażników, że w piątek ok. godz. 8:00 nieznany mężczyzna podjechał samochodem i zostawił przy ścianie budynku jednego ze sklepów dwie zużyte opony. Całe zdarzenie zostało nagrane i zabezpieczone przez monitoring obiektu oraz przekazane straży miejskiej.

Strażnicy ustalili już właściciela pojazdu, który w nieodpowiedni sposób pozbył się opon. W tej sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Przypomnijmy, elbląski monitoring dysponuje 260 kamerami. Natomiast w przestrzeni publicznej funkcjonuje 117 kamer, a ich operatorzy pracują w Centrum Bezpieczeństwa Miasta w Elblągu przy ul. Orzeszkowej. Więcej na ten temat pisaliśmy w TYM ARTYKULE.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB