Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Runmageddon Gdynia 2019!

2019-06-12 11:16:28 (ost. akt: 2019-06-12 11:18:26)

Autor zdjęcia: nadesłane

W sobotę i niedzielę w Gdyni odbyła się kolejna edycja biegu przeszkodowego pod nazwą Runamgeddon. Wśród zawodników, których w tym roku stawiło się 3701 byli też elblążanie, a wśród nich dwie grupy przygotowywane przez trenera triathlonu Bogusława Tołwińskiego.

W biegu na 6km z 30-toma przeszkodami pod nazwą REKRUT wystartowało 11-ście osób z zespołu „Silni Mocą Elbląg”, a w tym, aż 7 debiutantów - wielki SZACUNEK za determinację, wolę walki i wspaniałą współpracę!

W biegu na 2km z 15-oma przeszkodami startowali juniorzy 12-15 lat, a wśród nich uczniowie Klasy Kalos Kagathos z SP16 będący jednocześnie zawodnikami sekcji Triathlonu MKS "TRUSO" Elbląg - łącznie 10 osób.

Połączenie wytrzymałości triathlonisty ze sprawnością zawodnika OCR wydaje się tworzyć idealny związek, który buduje silny i sprawny organizm, zaś wartości płynące z pracy zespołowej podczas pokonywania przeszkód dodają walorów bezpośredniego uspołecznienia, które w erze informatyzacji nabierają szczególnego znaczenia – informuje Bogusław Tołwiński.


Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom oraz ich rodzicom za wspólny wyjazd, wysiłek i doping na trasie, a przede wszystkim za rodzinnie i aktywnie spędzony wolny niedzielny czas...
...gdyż, każda dodatkowa chwila razem to SKARB!

Kolejna taka impreza już we wrześniu w Gdańsku. W zawiązku z tym w czasie wakacji zaproponuję spotkania treningowe dla dzieci i dorosłych tak, aby jesienią z Elbląga pojechała ponad 100-ka OCR-owców. Jednocześnie informuję, iż wraz z firmami Activity Park Trampolin oraz Health Revolution planujemy pod koniec sierpnia zorganizować pierwsze zawody OCR w Elblągu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB