Wtorek, 11 maja 2021. Imieniny Igi, Mamerta, Miry

Wielka feta na koniec sezonu

2019-06-12 12:23:00 (ost. akt: 2019-06-12 13:26:49)
Concordia Elbląg pokonała Tęczę Biskupiec 4:0 i ma na koncie już 100 zdobytych goli w sezonie 2018/19

Concordia Elbląg pokonała Tęczę Biskupiec 4:0 i ma na koncie już 100 zdobytych goli w sezonie 2018/19

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

W sobotę o godz. 17. piłkarze Concordii Elbląg rozegrają ostatni mecz w tym sezonie. Ich rywalem na stadionie przy ul. Krakusa będą Mamry Gizycko. Tuż po tym spotkaniu, na murawie stadionu nastąpi wręczenie elbląskiej drużynie medali i pucharu za zdobycie mistrzostwa forBET IV ligi.

W sobotę 15 czerwca odbędzie się ostatnia kolejka spotkań w forBET IV lidze. Concordia zapewniła sobie awans już wcześniej do III ligi, bo na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek. Ale dopiero teraz będzie okazja do wspólnego świętowania piłkarzy z kibicami na stadionie przy ul. Krakusa.

Po sobotnim spotkaniu z Mamrami Giżycko, odbędzie się wielka feta, podczas której nastąpi koronacja elbląskiej drużyny. Medale i puchar za zdobycie mistrzowskiego tytułu w IV lidze, wręczą zespołowi Concordii, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz prezes spółki forBET, która jest sponsorem tytularnym rozgrywek.

Dodatkowo, bo już o godz. 15.30, specjalnie dla kibiców otwarta zostanie strefa rozrywki forBET, dla których czeka wiele atrakcji. Ponadto klub szykuje dla kibiców bezpłatną strefę gastronomiczną, w którym podawane będą między innymi kiełbaski z grilla. Wstęp na mecz jest bezpłatny.
JK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB