Wybieramy Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019

2019-06-21 12:08:57(ost. akt: 2019-06-21 13:00:50)
Dzielnicowi to policjanci pierwszego kontaktu. Są najbliżej społeczeństwa, rozwiązują najwięcej problemów i współpracują z największą ilością instytucji. Warto docenić ich pracę, dlatego po raz kolejny startujemy z plebiscytem na Najpopularniejszego Dzielnicowego. Przez miesiąc będziemy opisywać dzielnicowych, których wskażecie nam państwo jako tych, do których macie największe zaufanie.
W naszym plebiscycie wybierzemy Najpopularniejszych Dzielnicowych w powiatach i na szczeblu regionalnym. W Elblągu na ten tytuł może liczyć dwóch policjantów – z Elbląga i z terenu powiatu elbląskiego.

Ważnym zadaniem każdego dzielnicowego jest zwalczanie przemocy domowej, chuligaństwa i dbanie o przestrzeganie porządku. Ale najlepiej o pracy na tym stanowisku wypowiedzieć się mogą ci, którzy sami noszą mundury.

— Dzielnicowi to policjanci pierwszego kontaktu. Są najbliżej społeczeństwa, rozwiązują najwięcej problemów i współpracują z największą ilością instytucji. Dzielnicowy to najbardziej wszechstronny policjant w komendzie. Jednego dnia jest nauczycielem w szkole, następnego pełni służbę patrolową. Jego zadaniem jest pomagać — mówi mł. insp. Tomasz Piaskowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Jeżeli chcecie państwo, żebyśmy opisali waszego dzielnicowego, napiszcie do nas: redakcja@gazetaolsztynska.pl.

Nasza Akcja trwa do 17 lipca. Wyniki plebiscytu ogłosimy tuż przed Świętem Policji, które obchodzimy 24 lipca. Przypada ono w rocznicę powołania w 1919 polskiej Policji Państwowej.Każdy z dzielnicowych może w dowolnej chwili zrezygnować z udziału w plebiscycie. W tym celu należy wysłać mail na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl

Regulamin: kliknij tutaj