Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Z Elbląga nie pojedziemy pociągiem na Pol’and’Rock

2019-07-15 12:17:22 (ost. akt: 2019-07-15 12:18:56)

Autor zdjęcia: źródło: www.facebook.com/PolAndRockFestival

Kolej przygotowuje podróże na Pol’And’Rock Festival – dawnym Przystanek Woodstock. Niestety, trasy podróży składów na jeden z największy z festiwali muzycznych na świecie ominą Elbląg.

PKP Polskie Linie Kolejowe przygotowały rozkład jazdy dodatkowych pociągów, które kursować będą do Kostrzyna nad Odrą – tam bowiem odbywać się będzie od 1 sierpnia Pol’and’Rock Festival. Sprzedaż biletów na pociągi dodatkowe rusza od 17 lipca.

Oprócz pociągów dodatkowych każdego dnia od 30 lipca do 4 sierpnia 2019 r. z Kostrzyna odjeżdża: 30 pociągów w kierunku m.in. Szczecina, Krakowa, Warszawy, Przemyśla, Kołobrzegu, Wrocławia, Rzepina; 10 pociągów w kierunku Gorzowa Wlkp., Krzyża; 18 pociągów w kierunku Kustrin-Kietz (dalej do Berlina).

– Przewoźnicy złożyli zamówienia na 61 dodatkowych pociągów – poinformował Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Są to składy zapewniające przyjazdy do Kostrzyna z: Koszalina, Słupska, Szczecina, Krakowa, Warszawy, Olsztyna, Kędzierzyna-Koźla, Rzeszowa, Białegostoku, Gdyni, Torunia, Łukowa, Poznania. Zostały zapewnione wyjazdy dodatkowymi pociągami w kierunku: Słupska, Szczecina, Krakowa, Warszawy, Olsztyna, Kędzierzyna-Koźla, Rzeszowa, Białegostoku, Gdyni, Torunia, Łukowa, Poznania, Katowic, Kołobrzegu.

Niestety, miłośnicy dobrej zabawy i muzyki najwyższych lotów z Elbląga będą musieli pomyśleć o innym transporcie, by dostać się nad Odrę.

– Dodatkowy pociąg na Pol'and'Rock Festiwal 2019 z Olsztyna pojedzie m.in. przez Iławę Główną, Malbork, Tczew i Gdańsk Główny z pominięciem Elbląga – poinformował nas Dominik Lebda, rzecznik prasowy "Przewozów Regionalnych".

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. precz z olszczynem #2762735 | 31.0.*.* 15 lip 2019 23:49

    Dodatkowy argument, żeby odłączyć się od olszczyńskich bagien...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz