środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Burda w sklepie i uszkodzony pojazd ochrony

2019-07-30 08:07:45 (ost. akt: 2019-07-31 10:29:06)

Autor zdjęcia: policja.pl

Elbląscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli uszkodzić samochód pracowników ochrony interweniujących podczas awantury pod sklepem nocnym w Elblągu. Grozi im nawet pięcioletni pobyt w więzieniu.

Interwencja pracowników ochrony miała miejsce około godziny 22:00, w minioną sobotę (27 lipca) przy ul. Słonecznej. Trzech mężczyzn awanturowało się z obsługą sklepu.

— Na miejsce przyjechał patrol ochrony. Uciekający obrzucili butelkami po piwie ich samochód — relacjonuje Jakub Sawicki, z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. — Powiadomiony został oficer dyżurny policji, który skierował na miejsce radiowozy.

Dzięki informacjom od świadków zdarzenia i pracowników ochrony, funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę. Dwóch mężczyzn zostało zidentyfikowanych, a później obezwładnionych i w rezultacie zatrzymanych na terenie Szkoły Podstawowej nr 23 w Elblągu (ul. Słoneczna). Byli pijani i agresywni.

Trzecie zatrzymanie miało miejsce na ulicy Traugutta.

— 26-latek, 38-latek i 40-latek mieli od 2 do 3 promili alkoholu w organizmie. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje przedstawiciel elbląskich stróżów prawa.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB