Piątek, 21 stycznia 2022. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Prawdziwy pszczelarz nie je miodu tylko żuje pszczoły

2019-07-31 15:28:39 (ost. akt: 2019-07-31 15:36:56)

Autor zdjęcia: PPHU Nektar

Już w ten weekend w Karczowiskach pod Elblągiem po raz siedemnasty odbędą się Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności! Dla wszystkich pszczelarzy, ekoturystów, konsumentów miodu i zdrowej żywności organizatorzy PPHU Nektar Cecylia i Waldemar Badeńscy oraz PP Tomasz Łysoń przygotowali moc atrakcji.

Na stoiskach będzie królował miód z tegorocznych zbiorów, jak również wyroby z wosku pszczelego, miodowe piwa, miody pitne, a także kosmetyki na bazie produktów pszczelich. Nie zabraknie stoisk ze swojskimi serami, wędlinami czy chlebem na naturalnym zakwasie oraz tradycyjną chałwą. Będą domowe ciasta, przepyszna orientalna kawa oraz naturalne przyprawy, zioła . Ci, którzy lubią rzeczy wyjątkowe mogą odwiedzić stoiska z rękodziełem, wikliną i biżuterią.

Ale Targi w Karczowiskach to nie tylko zakupy na straganach! To doskonały pomysł na spędzenie weekendu z całą rodziną. Najmłodsi będą mogli spędzić czas w wesołym miasteczku, na nieco starszych uczestników imprezy czekają koncerty; w sobotę(03.08.19) zagra BANDA CZWORGA. Grupa wykonuje przede wszystkim utwory autorskie. W ich twórczości można usłyszeć wpływy: tradycyjnej muzyki irlandzkiej, szkockiej i portugalskiej, pieśni kubryku, szanty klasycznej, współczesnej piosenki żeglarskiej, a także muzyki dawnej. Tego dnia zagra, również zespół BIAŁE PIANO pod kierunkiem Ryszarda Skotnickiego. To zespół rozsmakowany w dawnych melodiach Polski Przedwojennej. W niedzielę(04.08.19) koncert zagra zespołu LABIRYNT . Razem z grupą będzie można pośpiewać i potańczyć przy największych polskich przebojach.

Miłośników natury oraz dobrej zabawy zaprasza PPHU Nektar Cecylia i Waldemar Badeńscy oraz PP Tomasz Łysoń już w ten weekend 3-4.08.2019 do Karczowisk Górnych koło Elbląga.

Tekst:Małgorzata Guzowska / opr. MR

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wmd #2770492 | 83.232.*.* 1 sie 2019 04:59

    Tytuł to taka "złota myśl" autora zaczerpnięta z internetu. Żenada

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz