Poniedziałek, 27 czerwca 2022. imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Rozśpiewane spotkanie z elbląskimi aktorami

2019-08-01 09:58:49 (ost. akt: 2019-08-02 11:36:35)

Autor zdjęcia: Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Mogłoby się wydawać, że elbląskich aktorów znamy doskonale ale nic bardziej mylnego. "Wieczór piosenek niepoważnych i poważnych" - pod taką nazwą odbędzie się kolejne spotkanie z aktorami z Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Na scenie w muszli koncertowej w Bażantarni, wystąpią: Teresa Suchodolska, Aleksandra Wojtysiak, Lesław Ostaszkiewicz i Mikołaj Ostrowski. Będzie to szczególny w swoim charakterze koncert albowiem usłyszymy utwory znane i lubiane a wcześniej w różnych spektaklach prezentowane na scenie elbląskiego teatru. Zabrzmią m.in. takie piosenki jak „Szpetni czterdziestoletni”, „Jesteśmy na wczasach” czy „Milord”.

Koncertowi, na który zaprasza Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, towarzyszyć będzie konkurs zatytułowany „Tajemnice Elbląga”. Tegorocznymi partnerami są: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, PTTK Odział Ziemi Elbląskiej, Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne, Agencja Reklamowa IBC. Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i RMF Classic współpraca redakcyjna

Koncert odbędzie się 4 sierpnia 2019 r., tradycyjnie o godz. 17.00 w muszli koncertowej w Bażantarni i to niezależnie od pogody. Wstęp wolny.

opr. MR