Rozpędzony wjechał w filar na parkingu. Samochód sam poinformował policję [VIDEO]

2019-08-07 14:28:08(ost. akt: 2019-08-07 14:34:57)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Elbląscy policjanci interweniowali na parkingu jednego z centrów handlowych w Elblągu, gdzie kierowca sportowego mercedesa uderzył w filar oraz inne auto. Nie byłoby w tym nic nietypowego, gdyby nie fakt, że funkcjonariuszy o zdarzeniu „poinformował” sam samochód sprawcy.
Zdarzenie miało miejsce we wtorek (06.08) po godzinie 17.00. Mniej więcej o tej porze policjanci zostali zaalarmowaniu o kolizji na parkingu jednego z centrów handlowych. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-latek nie zapanował nad sportowym mercedesem, najprawdopodobniej na skutek zbyt dużej prędkości i uderzył w inny pojazd oraz filar. Uderzenie było na tyle silne, że od pojazdu oderwane zostało przednie koło.

W aucie w chwili zdarzenia znajdowały się cztery osoby. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna był trzeźwy, ale policjanci poddali go badaniom na zawartość narkotyków, a te wyszły pozytywnie. Już wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji, zagrożenia w ruchu drogowym oraz jazdę pod wpływem środków odurzających. Grożą mu 2 lat pozbawienia wolności. Co więcej, będzie musiał pokryć także szkody spowodowane swoją niefrasobliwą jazdą.

Warto dodać, że na parkingu, na którym doszło do zdarzenia obowiązuje ograniczenie prędkości do 5 km/h.

Źródło: KWP Olsztyn/gazetaolsztynska.pl
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ali #2773506 | 176.97.*.* 7 sie 2019 16:43

    Co za debil. Selekcja naturalna.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz