środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wyrywał tablice rejestracyjne z samochodów

2019-08-14 08:33:39 (ost. akt: 2019-08-14 08:40:02)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po tym jak został zatrzymany na ulicy Sadowej w Elblągu. Policjanci zabezpieczyli przy nim logo samochodu, oderwane chwilę wcześniej z maski mercedesa. Znaleźli również porozrzucane na ulicy tablice rejestracyjne. Wcześniej zostały wyrwane z innych aut. Mężczyzna był karany za kradzieże. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

— Interwencja miała miejsce o 2:00 w nocy – poinformował Jakub Sawicki zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Mieszkańcy zgłaszali, że mężczyzna wyrywa z ich samochodów tablice rejestracyjne.

Na ulicę Sadową w Elblągu przyjechał patrol. Na miejscu został zatrzymany 32-letni mężczyzna. Pojawili się też świadkowie, którzy go od razu rozpoznali.

— W kieszeni spodni miał logo mercedesa. Na tej samej ulicy policjanci znaleźli tablice rejestracyjne od czterech samochodów – dodaje przedstawiciel elbląskich stróżów prawa.

Wszystkie wróciły do właścicieli. Z kolei sprawca trafił do policyjnej celi. Odpowie za kradzieże. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Ponadto, jak się okazało, „kolekcjoner” samochodowych gadżetów był wcześniej karany za kradzieże.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB