Zostań aktorem

2019-10-11 11:03:31(ost. akt: 2019-10-11 11:06:47)

Autor zdjęcia: Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

Chcesz poznać ciekawych i kreatywnych ludzi? Marzysz o aktorstwie? Myślisz, że teatralna scena to miejsce dla Ciebie? A więc... rozpocznij przygodę z teatrem!
Już w najbliższą sobotę, 12 października, odbędzie się casting do grupy teatralnej "Nietentego" działającej przy Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Casting ruszy o godz. 10.00 i potrwa do 15.00.

Grupa "Nietentego" działa przy elbląskim teatrze od roku 2014. Zdobywa wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach i przeglądach teatralnych. Jej opiekunem jest aktor Piotr Boratyński. Jak podkreśla, prowadzi grupę w kierunku teatru ruchu, tym samym koncentrując się na pracy nad ciałem. Młodzi ludzie pod okiem Piotra Boratyńskiego „dotykają teatru”, uczą się pokonywać stres, zdobywają nowe umiejętności, pracują nad realizacją spektaklu, a przede wszystkim dobrze się bawią, bo w trakcie zajęć panuje radosna i twórcza atmosfera! W ubiegłym sezonie grupa zrealizowała poruszający spektakl „Life is like”.

Garść szczegółowych informacji o castingu:
Dla kogo? Młodzież i dorośli w wieku od 12 do 25 lat;
Kiedy? 12.10.2019;
O której godzinie? 10.00 - 15.00;
Gdzie? - Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu - Mała Scena (uwaga, zbiórka wszystkich kandydatów przy wejściu na małą scenę)
Co przygotować? Należy przygotować dowolny tekst (wiersz lub prozę) i dowolną piosenkę oraz obuwie zmienne.

— Jest to jedyny termin castingu w całym roku, dlatego nie przegap tej daty! — apelują organizatorzy.

Teatr im. A. Sewruka w Elblągu