Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Trwa akcja Wielkie Serce!

2019-10-17 07:00:00 (ost. akt: 2019-10-16 17:02:55)

W naszym plebiscycie Wielkie Serce to czytelnicy wybierają lekarzy, pielęgniarki, położne i placówki służby zdrowia, które cenią i którym ufają. W tej akcji szukamy pielęgniarek i lekarzy właśnie o... wielkich sercach. Kto powinien zdobyć ten tytuł?

Promować to, co jest dobre w naszej służbie zdrowia - to główne przesłanie naszego plebiscytu Wielkie Serce. Czekamy na Państwa kandydatów i głosy. Szukamy Wielkich Serc w białych kitlach!

Cieszymy się, że kolejny raz na łamach Dziennika Elbląskiego startujemy z plebiscytem Wielkie Serce. Mamy nadzieję, że zostanie on ciepło przyjęty przez naszych czytelników. Razem z państwem wyróżnimy najlepszych specjalistów w regionie. Liczymy na to, że chętnie podzielą się z nami państwo swoimi doświadczeniami, zgłaszając jednocześnie kandydatury lekarzy, położnych czy pielęgniarek do tytułu. Wspólnymi siłami stworzymy długą listę osób, które zasługują na docenienie i wyróżnienie. Bo praca w służbie zdrowia to trud, wielka odpowiedzialność i powołanie.

Z listów, które do tej pory dostaliśmy wynika, że to ludzie o wielkim sercu, cierpliwi, profesjonalni i jak najbardziej zasługują na docenienie ich pracy.

Przypominamy, że głosowanie potrwa do 5 listopada do północy. To Państwo zadecydują kto zdobędzie ten prestiżowy tytuł!

Prosimy o zgłaszanie kandydatur w następujących kategoriach:
Lekarz
Pielęgniarka/położna
Przychodnia/gabinet

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: gazeta@dziennikelblaski.pl

Patronat nad Wielkim Sercem objęli:
Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski
Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego
Andrzej Zakrzewski, dyrektor warmińsko-mazurskiego oddziału NFZ.