Niespodziewana porażka Startu [ZDJĘCIA]

2019-10-26 20:27:49(ost. akt: 2019-10-26 21:45:55)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

SUPER LIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH: Po dobrych ostatnich występach tym razem piłkarki ręczne Startu Elbląg przegrały ze swoim odwiecznym rywalem z Piłką Ręczną Koszalin.
Start Elbląg – Piłka Ręczna Koszalin 21:27 (10:13)

Start: Orowicz, Pająk – Waga 6, Garczarczyk 2, Pękala, Cygan 5, Kaczmarek 1, Trbović 1, Szulc, Shupyk 3, Dronzikowska, Stapurewicz 1, Rancić 2.

Tylko raz w tym spotkaniu elblążanki były na prowadzeniu, kiedy to wynik otworzyła Joanna Waga. Od tego momentu grające zdecydowanie lepiej w ataku jak w defensywie zespół gości już w 19 minucie wygrywał 10:3. Niemoc gospodyń przerwała minutę później Milica Rancić zdobywając gola z rzutu karnego. Na dwie minuty przed przerwą przyjezdne wygrywały 13:7, ale po kolejnych trzech golach z rzędu zawodniczek Startu gospodynie zmniejszyły różnicę porażki i schodząc na przerwę przegrywały 10:13. Po przerwie w 34 minucie było już tylko 15:13 dla gości. Niestety wystarczyło kilka błędów w ataku jak i w obronie, żeby zespół Startu znów oddał inicjatywę drużynie przyjezdnej. Drużyna gości prowadzona przez trenerkę Anitę Unijak znów wyszła na większe prowadzenie i w 46 minucie było 21:14 i właściwie było już po meczu. Ostatecznie koszalinianki wygrały 27:21 i w ten sposób 3 punkty stały się łupem zespołu gości.