Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Zgłoś swoje dziecko na okładkę!

2019-11-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-11-09 13:58:59)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Nasza akcja II Dziecko na sankach, w puchowej kurtce, a może czekające na pierwszy śnieg? Każdy maluch ma szansę zostać Zimowym Brzdącem 2019 i trafić na okładkę „Dziennika Elbląskiego”. Czekamy na zdjęcia waszych pociech w zimowej scenerii i wspólną zabawę.

Dzieci są rożne: nieśmiałe, spokojne albo energiczne i żywiołowe. Bez względu na to, jakie są, jedno jest pewne: są największymi skarbami dla swoich rodziców. Nic dziwnego, że rodzice chcą się nimi chwalić. Dlatego portale społecznościowe są zapełnione zdjęciami pociech. I choć mówi się, że w internecie nic nie ginie, prawda jest zupełnie inna! Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo krótkie i ulotne. Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu. Dlatego warto zdjęcia wywoływać i wkładać do rodzinnego albumu. Tylko kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego startujemy z plebiscytem Zimowy Brzdąc 2019.

Nasz plebiscyt może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób? Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce „Dziennika Elbląskiego” 20 grudnia! To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam, że sprawiliśmy mu taki prezent.

Dziecko zawsze fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Ma w sobie wyjątkowy urok. Nieważne, czy utrwaliliście je państwo w momencie jak lepi bałwana czy jak zjeżdża na sankach. Nie ma jeszcze śniegu? Nic nie szkodzi. Może uchwycić moment, kiedy na niego czeka? Kiedy patrzy z tęsknotą za okno? Albo świetnie prezentuje się w swetrze z uroczym reniferem?

To nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim pamiątka na lata. To akcja, która buduje więzi rodzinne i wzmacnia relacje, bo przecież cała rodzina solidarnie walczy o zwycięstwo swojej pociechy. Czy nie jest przyjemnie, siedząc wspólnie przy stole, sprawdzać ranking? Motywować się i wspierać? Zaangażować dawno niewidzianą rodzinę do wspólnej akcji? Może dzięki naszemu plebiscytowi zadzwonią państwo do cioci, z którą nie mają kontaktu od lat? Odświeżą relacje i zbudują mocniejsze więzi?

Zimowy Brzdąc to akcja, która łączy, a nie dzieli. To czas na wspólne wybieranie odpowiedniego zdjęcia, na rozmowy i na wspomnienia. Skłania do refleksji i wspólnego spędzania czasu.

Jak zatem zgłosić dziecko do plebiscytu? Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: redakcja@dziennikelblaski.pl. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 9.11.2007 roku. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019.

Plebiscyt potrwa od 9 listopada do 15 grudnia 2019 roku.

Głosowanie potrwa do 15 grudnia 2019 roku.

AT

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Malickk #2817685 | 178.37.*.* 12 lis 2019 14:30

    Tematy się kończą to teraz akcja okładka. Żenada. Nikt i tak nie kupuje dziennika w Elblągu. Zostali prenumeratorzy którzy i tak odchodzą bo wszystko jest szybciej na necie i nie tylko w piątek lecz w kazsy dzień max godzinę 2 po temacie. Dajcie sobie siania. Z tych smsow to będziecie płacić w de wypłaty chyba bo już były tematy nieplacenia wypłat. Został tam dziadek Kuczyński który pisze o sporcie i to tyle. Nikt was nie czyta. Nikt. Zero! Reklamy odświeżanie w pracy przez pracowników aby nabić wyświetlenia. Tragedia. Jesteście niżej od dna

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)