Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Zrób prezent sobie i najbliższym – zgłoś swoje dziecko do naszego plebiscytu Zimowy Brzdąc!

2019-11-19 07:00:00 (ost. akt: 2019-11-19 08:01:11)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Szansę na pojawienie się na okładce Dziennika Elbląskiego ma każde dziecko. Wystarczą chęci i trochę czasu na znalezienie odpowiedniego zdjęcia i wysłanie go do naszej redakcji!

Dzieci są rożne: nieśmiałe, spokojne albo energiczne i żywiołowe. Bez wyglądu na to, jakie są, jedno jest pewne: są największymi skarbami dla swoich rodziców. Nic dziwnego, że rodzice chcą się nimi chwalić. My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego startujemy z plebiscytem Zimowy Brzdąc 2019.

Nasz plebiscyt może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób? Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce Dziennika Elbląskiego 20 grudnia! To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam, że sprawiliśmy mu taki prezent.

Dziecko zawsze fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Ma w sobie wyjątkowy urok. Nieważne, czy utrwaliliście je państwo w momencie jak lepi bałwana czy jak zjeżdża na sankach. Nie ma jeszcze śniegu? Nic nie szkodzi. Może uchwycić moment, kiedy na niego czeka? Kiedy patrzy z tęsknotą za okno? Albo świetnie prezentuje się w swetrze z uroczym reniferem?

Jak zgłosić dziecko do plebiscytu? Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: gazeta@dziennikelblaski.pl. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.
W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 9.11.2007 roku. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019.

Plebiscyt potrwa od 9 listopada do 15 grudnia 2019 roku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB