środa, 17 sierpnia 2022. imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Amerykański zespół wystąpi na elbląskiej scenie

2019-11-20 15:00:00 (ost. akt: 2019-11-20 11:41:16)
Noah Wotherspoon Band – Mobile Juke House Theater – noahwotherspoon.com

Noah Wotherspoon Band – Mobile Juke House Theater – noahwotherspoon.com

Już dziś 20 listopada dla elbląskiej publiczności zagra trio pochodzące z Ohio. Noah Wotherspoon Band w składzie Noah Wotherspoon, Tom Rastkis i Brian Aylor zagrają na scenie Mjazzgi o 20.

Lider zespołu uwodzi publiczność grą na gitarze, już odkąd był nastolatkiem. Przez lata jego styl stał się wyrafinowany, porusza melodyjnością, a artysta zaskakuje genialnym wyczuciem muzycznym. Jego umiejętności potwierdza nagroda dla najlepszego gitarzysty, którą otrzymał w 2015 podczas The International Blues Challenge w Memphis, Tennessee.

Gitarę Wotherspoona uzupełni perkusja, za którą zasiądzie Brian Aylor. Rytmu nada występowi Tom Rastikis, który zagra na gitarze basowej. W 2015 ukazała się debiutancka płyta Noah Wotherspoon Band, Mystic Mud zawierający 12 piosenek, cieszy się dużą popularnością wśród fanów bluesa nie tylko za oceanem. W 2019 premierę miał album Molbile Juke House Theater, stanowiący muzyczną podróż po dźwiękowych pejzażach malowanych przez utalentowanych artystów. Trwa jesienna trasa koncertowa promująca tę niezwykłą płytę.

Już dziś możesz przenieść się z Elbląga prosto do Memphis. Pełna magicznych dźwięków podróż rozpocznie się dziś 20.11 o 20 w Mjazzdze. Bilety w cenie 35 zł do nabycia tutaj.

kk