Niedziela, 23 stycznia 2022. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Otwarte Drzwi w ramach kampanii „Biała wstążka”

2019-11-27 13:00:00 (ost. akt: 2019-11-27 12:27:04)

Kampania „Biała wstążka” prowadzona jest w 55 krajach na całym świecie. Jest to kampania skierowana do mężczyzn, mająca na celu walkę z przemocą wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

Przemoc wobec kobiet, choć nie tylko, jest łamaniem podstawowych praw człowieka. Dlatego też kampania rozpoczyna się 25 listopada w Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy Wobec Kobiet, a kończy się 10 grudnia, kiedy to przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Zapoczątkowano ją w Kanadzie w 1991 roku. Noszenie podczas kampanii przez mężczyzn białej wstążki pokazuje, że mężczyźni wspierają kobiety i również są przeciwni stosowaniu wobec nich przemocy.

Jedną z inicjatyw tej Kampanii są „Otwarte drzwi". W ramach tej inicjatywy w Elblągu 7 grudnia dwie placówki zorganizują dni otwarte.

W godzinach 10 – 14 Liga Kobiet Polskich Oddział Terenowy w Elblągu będzie przyjmowała zainteresowanych w Poradni prawno-psychologiczno-społecznej przez prawników, psychologów, pedagogów oraz psychoterapeutów działającej przy LKP OT w Elblągu.

W godzinach 12 – 17 przyjmować będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Elblągu. W tym dniu udzielane będą konsultacje w zakresie edukacji dotyczącej zjawiska przemocy w rodzinie oraz w zakresie udzielania informacji dotyczącej form pomocy skierowanych do osób doświadczających przemocy w rodzinie.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Linda Mark #2870527 | 105.112.*.* 18 lut 2020 00:42

    JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2018 r. I musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, chcą tylko twojego pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i harmonogram, jeśli musisz skontaktować się z dowolną firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki Oferują one wszelkiego rodzaju pożyczki Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat) Pożyczka długoterminowa (20_40) Pożyczka na media (10_20) Oferują pożyczki jak Pożyczka mieszkaniowa ............. Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna ....... Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej Pożyczka biznesowa ......., Pożyczka firmowa .............. itd E-mail .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Je li chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ... …

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. MARI #2826231 | 105.112.*.* 28 lis 2019 15:51

    DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz