Niedziela, 19 września 2021. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Mikołajkowe spotkanie w SP4 [ZDJĘCIA]

2019-12-06 09:53:40 (ost. akt: 2019-12-06 09:57:21)
zdjęcie nadesłane

zdjęcie nadesłane

Autor zdjęcia: SP 4

5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbyło się tradycyjne spotkanie mikołajkowe przeznaczone dla społeczności lokalnej.

Święty Mikołaj, oprócz worka pełnego niespodzianek, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, który udzielał się wszystkim zgromadzonym. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne i słuchały rodziców. W końcu pokazał nieprzeciętne możliwości na parkiecie i zatańczył m. im. „Macarenę”.


Na zakończenie jego wizyty wszystkie dzieci otrzymały upominki, a w nich – dla każdego coś smacznego!

Wcześniej brygada pomocników Mikołaja zapewniła zgromadzonym moc atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach i rozwijać umiejętności manualne, tworząc mikołajowe czapki. Specjalnie dla nich zorganizowany został pokaz zespołu „Destination”. Później, pod czujnym okiem Śnieżynek Mikołaja, każdy mógł przejść przyspieszony kurs nauki fachowego pląsania w myśl zasady: „muzyka w tańcu nie przeszkadza”. Dopełnieniem wieczoru radości i wrażeń była szkolna kawiarenka, która przypadła do gustu nieco starszej młodzieży, czyli rodzicom oraz opiekunom.

Wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić mikołajkowy wieczór w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 4, serdecznie dziękujemy, tradycyjnie zapraszamy za rok i pozdrawiamy mikołajowym zawołaniem: „ho, hoo, hooo, hoooo!”.

wiadomość nadesłana

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB