Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Mnóstwo atrakcji podczas ferii

2020-01-15 15:00:09 (ost. akt: 2020-01-15 13:22:29)

Zabawa w snajpera na strzelnicy sportowej, łyżwy, karate, warsztaty z robienia piernikowych serduszek dla dziadków, tworzenie muzyki na smartfonie, czy zrobienie własnej weneckiej maski – oferta spędzenia ferii jaką przygotowało miasto wraz z innymi instytucjami jest bardzo bogata. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, a ferie zimowe nie będą czasem spędzonym przed komputerem.

Stworzony został informator miejski, który już przekazano do szkół, aby każde dziecko wiedziało jakie ma możliwości. – Uważam, że oferta jest bardzo bogata, bo jest i sport i kultura i edukacja, myślę, ze każde dziecko znajdzie coś dla siebie – mówił Witold Wróblewski, prezydent miasta. – Gwarantujemy dobre i bezpieczne spędzenie czasu w okresie ferii.

Gdzie dzieci będą mogły spędzić czas? Zajęcia będą się odbywały w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, Młodzieżowego Domu Kultury, Centrum Sztuki Galerii EL, Biblioteki Elbląskiej oraz Muzeum Archeologiczno-Historycznego.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zazwyczaj jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Informacje na temat zajęć można znaleźć na stronach internetowych instytucji, a także w miejskich serwisach społecznościowych.

K

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB