Spotkania brydżowe w Światowidzie

2020-01-30 07:00:00(ost. akt: 2020-01-29 19:11:27)

Autor zdjęcia: CSE "Światowid"

Brydż od dawna uznawany jest za wyjątkowo ciekawą grę karcianą i może stać się dla każdego wielkim wyzwaniem i świetną rozrywką. Dlatego zachęcamy seniorów do poznania tajników gry w brydża! Od czego zacząć? Od zapisania się na spotkania brydżowe Klubu Aktywnego Seniora w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu!
To prawda w brydżu dużą rolę odgrywa matematyka, a zwłaszcza rachunek prawdopodobieństwa i logika. Ale to dodaje jeszcze więcej atrakcyjności tej grze. Ilość możliwych układów rozdań jest przeogromna. 52 karty w czterech kolorach rozdane między czterech graczy dają ogromną liczbę wszystkich możliwych rozkładów kart. Zalet gry w brydża wymieniać można naprawdę długo.

Gra wbrydża to nie tylko świetna rozrywka, ale także hobby, które dostarcza wielu korzyści - ćwiczy pamięć, urozmaica życie towarzyskieiułatwia nawiązywanie kontaktów. CSE „Światowid” doskonale o tym wie, dlatego w ramach Klubu Aktywnego Seniora, organizuje spotkania brydżowe.

Spotkania odbywają się we wtorki (godz. 10:00 i 13:00), w środy (godz. 13:00)i czwartki (godz. 10:00) w CSE „Światowid” w Elblągu.. Oczywiście istnieje możliwość spotykania się i gry w innym terminie. Wystarczy zebrać grupę znajomych i skontaktować się z nami. Więcej informacji pod nr tel.: 55611 20 59

Klub Aktywnego Seniora działa w ramach projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”, realizowanego przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+

CSE "Światowid"