SPRINTEM

2020-01-31 10:33:11(ost. akt: 2020-01-31 10:38:53)
Zdjęcie jest ilustracją

Zdjęcie jest ilustracją

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

PIŁKA NOŻNA\\\ Drugoligowa Olimpia Elbląg na zakończenie dwutygodniowego zgrupowania dochodzeniowego miała rozegrać w sobotę czwarty mecz kontrolny, tym razem z Radunią Stężyca, wiceliderem grupy 2 III ligi.
Sparing zapowiadał się ciekawie, gdyż w drużynie z województwa pomorskiego występują byli zawodnicy Olimpii: Radosław Stępień, Krzysztof Iwanowski, Kacper Tułowiecki, Filip Burkhardt oraz Jakub Bojas. Niestety, do meczu nie dojdzie, gdyż kluby nie doszły do porozumienia w kwestii godziny oraz miejsca. W tej sytuacji wolny termin elblążanie wykorzystają na grą wewnętrzną.

Nie próżnować będzie za to trzecioligowa Concordia Elbląg. W sobotę o godz. 14 podopieczni trenera Adama Borosa na stadionie przy ul. Skrzydlatej w trzecim swoim spotkaniu kontrolnym zmierzą się z Kaczkanem Huraganem Morąg. Z informacji, jakie otrzymaliśmy od drugiego trenera elbląskiego zespołu Mateusza Bogdanowicza, wiadomo już, że w tym sezonie w Concordii nie zagrają Adam Duda, z którym klub rozwiązał umowę za porozumieniem stron, oraz Sebastian Tomczuk (służba wojskowa). Nie wystąpi też Brazylijczyk Edil Souza Baross, który nie dostał pozwolenia na grę z Polonii Świdnica.

JK