Piątek, 20 maja 2022. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Bosak odwołuje spotkanie w Elblągu, Falej skontroluje szpital

2020-03-11 08:58:55 (ost. akt: 2020-03-11 09:10:12)
Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Dziś (11.03) w elbląskim hotelu Arbiter miała odbyć się konferencja prasowa kandydata na prezydenta RP – Krzysztofa Bosaka, w związku z zagrożeniem koronawirusem, została jednak odwołana. Spotkamy się jednak z Moniką Falej, która zamierza przeprowadzić kontrolę poselską na oddziale zakaźnym elbląskiego szpitala.

Elblążanie mieli dziś spotkać się z kandydatem na prezydenta RP, ale wydarzenie nie dojdzie do skutku. – Z nieukrywanym żalem informujemy o odwołaniu spotkania wyborczego 11 marca z Krzysztofem Bosakiem w Elblągu, z powodu zagrożenia koronawirusem – czytamy w wiadomości od elbląskiego okręgu Konfederacji WiN.

Mieszkańcy miasta będą mieli okazję spotkać się z Moniką Falej.
Daniel Zdanowski, asystent posłanki: Nowy koronawirus wywołujący chorobę o nazwie COVID-19 jest już w województwie warmińsko-mazurskim. Szpital w Ostródzie przyjął dwóch zarażonych pacjentów. Te przypadki, jak i sytuacja związana z możliwością dalszego rozszerzania się niebezpiecznego wirusa, powoduje konieczność systemowego zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19. Ustawą parlamentu przyjęto nadzwyczajne zadania, realizowane przez instytucje państwa i samorządy, a szczególnie struktury szpitalnictwa. Parlamentarzyści zwracają szczególną uwagę na monitoring wdrażania ustaleń.

W związku z objęciem Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu stanem podwyższonej gotowości, Posłanka Lewicy na Sejm RP Monika Falej, w dniu 11 marca przeprowadzi kontrolę poselską na oddziale zakaźnym elbląskiego szpitala. Celem kontroli będzie zapoznanie się z ogólnymi, ale i szczegółowymi, zasadami postępowania w możliwych zaistniałych koniecznościach.

Kontrola rozpocznie się 11 marca o godz. 10:00. Po kontroli zapraszamy media na konferencję prasową Posłanki przed wejściem do szpitala o godz. 11:00. Dodatkowo Posłanka zaprasza mieszkańców w dniu 11 marca - godz. 12.00-14.00- na rozmowy w każdym temacie do Biura Poselskiego ( ul. Związku Jaszczurczego 17, lokal 118 A).
https://m.wm.pl/2012/11/orig/obrazek323734-gw-126014.jpg


kk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Avant #2883968 | 197.210.*.* 11 mar 2020 09:47

    Pozdrawiamy wszystkich i witamy w Avants Loan INC, Jesteśmy zespołem wsparcia finansowego, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej ilości narzędzi bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzane w ciągu 24–48 godzin od pomyślnego złożenia wniosku. Oferujemy pożyczki od minimum 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z oprocentowaniem 3% w przystępnej cenie na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki. Celem Avant Group jest świadczenie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Ubieganie się o pożyczkę jest dla nas bezstresowe, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego procesu pożyczkowego {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Dzięki Avant Personal i Businessloan możesz liczyć na dziedzictwo usług i niezawodność, które pomogą Ci zrealizować marzenie. Złóż wniosek i szybko podejmuj decyzję, nie przejmując się wynikiem kredytowym lub kryzysem finansowym, w którym się znalazłeś. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pożyczkę. Dziękuję Ci Napisz do nas na adres: av_ant@outlook.com Napisz do nas na avants.loan@gmail.com Zadzwoń / Whatsapp +1 (409) 2062954 Z przyjemnością Ci pomożemy

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz