Niedziela, 26 września 2021. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Sesja Rady Miasta w cieniu koronawirusa

2020-03-14 08:00:00 (ost. akt: 2020-03-13 18:12:56)

Autor zdjęcia: zdj. archiw. Karolina Król

X sesja Rady Miasta ma się odbyć 19 marca. Z uwagi na sytuację, jaka ma miejsce nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, Antoni Czyżyk, przewodniczący Rady Miasta w Elblągu apeluje o zmniejszenie uczestników obrad do koniecznego minimum.

Antoni Czyżyk, przewodniczący rady ogłosił komunikat. „W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga apeluje, aby w posiedzeniach komisji oraz w obradach X Sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 19 marca 2020 r. uczestniczyły osoby, których obecność jest wymagana wyłącznie w zakresie procedowania uchwał.”

Mieszkańcy, którzy chcieliby wziąć udział w posiedzeniu X Sesji Rady Miejskiej w Elblągu, mogą ją oglądać na żywo, ponieważ obrady będą transmitowane online pod adresem

- Mieszkańców, którzy chcieliby złożyć wniosek o udzielenie głosu na X Sesji Rady
Miejskiej informuje się, że istnieje możliwość przekazania swoich wystąpień na piśmie do Biura Rady Miejskiej na adres brm@umelblag.pl w celu odczytania ich podczas sesji – informuje Antoni Czyżyk. - Porządek obrad X Sesji Rady Miejskiej, wszelkie dyskusje i wystąpienia zostaną w miarę możliwości ograniczone do niezbędnego minimum.

K

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB