Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

DPS w Tolkmicku – wyniki testów ujemne

2020-03-23 09:54:53 (ost. akt: 2020-03-23 10:01:04)

Autor zdjęcia: pixabay

W piątek jeden z pracowników DPS-u w Tolkmicku został przetransportowany do szpitala w Ostródzie. Wykryto u niego bowiem koronawirusa. W związku z tym cały Dom został objęty kwarantanną, a osoby w nim przebywające poddano testom. Okazało się, że wszystkie wyniki są ujemne.

Kwarantanną zostało objętych 100 podopiecznych i personel. Stało się to po tym, jak wykryto u jednego z pracowników koronawirusa. Od tygodnia wszyscy byli objęci kwarantanną, przeprowadzono testy na obecność wirusa. Na szczęście, wyniki okazały się ujemne.- Jeszcze tydzień ma trwać odizolowanie wszystkich w DPS-ie – informuje Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody warmińsko–mazurskiego.

Cieszy fakt, że osoba zakażona, jak tylko zaobserwowała pierwsze objawy, od razu poszła na zwolnienie lekarskie informując o poddaniu się dobrowolnej kwarantannie telefonicznie.

k

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pozdrawiam #2892661 | 78.8.*.* 24 mar 2020 11:48

    Taaaa....... Raczej nieaktualne te dane już... http://dziennikelblaski.pl/6401 22,Kolejny-przypadek-zarazenia-koronawir usem-w-Tolkmicku.html

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. wesoły wirus #2892161 | 188.147.*.* 23 mar 2020 17:54

    No tak, ktoś zmarł na raka ale przypadkowo przy sekcji zwłok wykryto koronawirusa i mamy komunikat: "Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. To xx-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w xxx. Jak podaje ministerstwo, osoba miała choroby współistniejące." Jednym słowem P A R A N O J A !!! Ludzie opanujcie się i dajcie normalnym normalnie żyć!!! Normalni nie dajcie się ogłupić przez oszołomów i nie popadajcie w histerię!!! Ludzie wyjdźcie na spacer, jest ładna pogoda. Przewietrzcie siebie i mieszkania. Jak będziecie łykać jak pelikan ryby wszystko to co trąbią w mediach to zachorujecie od smrodu i nie wiadomo od jakiego badziewia siedząc w czterech ścianach!!! Wirusów wszelkiego rodzaju jest dużo i są one wszędzie. Żeby się niczym nie zarazić to ludzie musieliby zamknąć się w inkubatorach. Kto ma zachorować ten zachoruje a kto ma być zdrowy ten będzie i tego się nie zmieni!!! Taka jest natura i takie jest życie człowieka. Ludzie codziennie rodzą się i umierają i nie w takich ilościach jak podają media od jakiegoś sztucznie wyimaginowanego wirusa.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz