Czwartek, 18 sierpnia 2022. imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Weź udział w konkursie MDK: Pokaż swój talent w Internecie!

2020-03-27 08:00:00 (ost. akt: 2020-03-26 13:44:23)

Autor zdjęcia: MDK Elbląg

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz średnich. Pokaż nam, co robisz w domu w trakcie przerwy w zajęciach szkolnych!

Przedmiotem naszego konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub dowolnie innej pracy i przesłanie zdjęcia lub filmu (obrazujących ich wykonanie), jak również pokazanie swoich zdolności (wokalnych, tanecznych, muzycznych, sportowych lub innych) za pośrednictwem filmu o maksymalnym czasie trwania do 3 minut.

Wasze zgłoszenia przesyłajcie na nasz email: talent.mdk.online@gmail.com. Zdjęcia i filmiki będą udostępniane na portalu społecznościowym Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu oraz na stronie www.mdk.elblag.pl.

Praca plastyczna, zdjęcie lub nagrany film musi zostać wykonany w okresie od 24 marca 2020 r. do dnia zakończenia zawieszenia zajęć w szkołach. Zgłaszana praca musi być efektem czynności podjętych w okresie zawieszenia zajęć. Plik graficzny powinien mieć format jpg, png, pdf. Film powinien mieć format mp4 lub mpeg, a czas trwania maksymalnie 3 minuty. Prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę. Projekty muszą być pracami autorskimi.

Nagrody zostaną przyznane w kategoriach:
a) nagroda publiczności (największa ilość polubień na Facebooku)
b) nagroda Jury MDK w Elblągu


Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu