Lepszy Elbląg znowu w akcji! Pomoc bez wychodzenia z domu

2020-03-29 16:00:00(ost. akt: 2020-03-29 14:58:28)
Charytatywny turniej w kalambury online został zorganizowany na rzecz szpitala

Charytatywny turniej w kalambury online został zorganizowany na rzecz szpitala

Autor zdjęcia: Lepszy Elbląg

We wtorek informowaliśmy was o planowanym przez stowarzyszenie Lepszy Elbląg charytatywnym turnieju w kalambury. Wszyscy chętni wzięli wczoraj (28.03) udział w rozgrywkach online, a zebrane przez nich cegiełki zostaną przekazane Szpitalowi Wojewódzkiemu.
– Znalazło się około 20 chętnych, którzy mieli ochotę pomóc, wziąć udział w rywalizacji, dobrze się bawić i spróbować swoich umiejętności rysowania – mówią organizatorzy turnieju. – Zabawę podzieliliśmy na dwie tury: popołudniową o godzinie 12, gdzie były dwa stoły oraz o 19, też dwa stoły. Po wszystkim odbyły się finały, które zwyciężyła Magdalena Świniarska.

Wszyscy uczestnicy wykupili cegiełkę jako wpisowe. – Kwoty wahały się od 20 do 100 złotych. Dzięki rozgrywającym udało nam się zebrać ponad 500 zł, które przekażemy Szpitalowi Wojewódzkiemu na zakup tego, czego im najbardziej teraz brakuje – zapowiada Karolina Olbryś.

Lepszy Elbląg planuje już kolejną akcję, w której kolejny raz zachęcą wszystkich do wspólnego niesienia pomocy. Śledźcie ich działania na lepszyelblag.pl i obserwujcie tutaj.

kk