Michał Missan i Witold Wróblewski z życzeniami dla medyków

2020-04-10 19:00:00(ost. akt: 2020-04-10 13:48:46)

Autor zdjęcia: UM Elbląg

Prezydent Witold Wróblewski wraz z Wiceprezydentem Michałem Missanem przekazali dziś (10.04) na ręce dyrektorów i pracowników placówek medycznych symboliczne kosze wielkanocne i świąteczne życzenia.
Otrzymał je Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpital Miejski, Szpital El-Vita, Hospicjum oraz Dział Ratownictwa Medycznego. To wyraz uznania i wdzięczności dla wszystkich tych, którzy pracują na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Wiele z tych osób właśnie w pracy spędzi najbliższe Święta.

Obrazek w tresci

- Wszyscy widzimy, z jak wielkim poświęceniem i determinacją walczycie o zdrowie i życie Polaków. Widzimy, w jak trudnych, niebezpiecznych warunkach pracujecie. Brak skutecznego lekarstwa, brak odpowiedniej ilości środków ochrony osobistej, potężny stres i wreszcie strach o pacjentów, rodzinę, siebie. Z całego serca dziękuję lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, kierowcom karetek, salowym, wszystkim, którzy walczą na pierwszej linii frontu że straszliwym wirusem. Słowami nie da się wyrazić naszej wdzięczności, jesteście Bohaterami. Bardzo dziękujemy! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Państwu oraz Waszym Bliskim dużo tak potrzebnego nam wszystkim zdrowia, nadziei oraz sił w codziennych zmaganiach – napisał Prezydent Witold Wróblewski w skierowanych do elbląskich medyków życzeniach.

Obrazek w tresci

UM w Elblągu