Piątek, 12 sierpnia 2022. imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Najpierw ją udusił, później poćwiartował jej ciało

2020-05-04 16:04:43 (ost. akt: 2020-05-12 08:21:48)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Przerażającego odkrycia dokonali policjanci z okolic Nowego Dworu Gdańskiego. We wsi Piotrowo znaleźli rozrzucone fragmenty zwłok. Jak się okazuje, zbrodni dokonał 20-letni Patryk D. Czy ofiarą padła jego była dziewczyna?

Jak podaje Polsat News, podejrzanemu o zabicie młodej kobiety mężczyźnie grozi dożywotnie pozbawienie wolności. Według zapewnień Mariusza Duszyńskiego z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Patryk D. złożył zeznania i przyznał się do winy. Najbliższe 3 miesiące 20-latek spędzi w areszcie. Mężczyzna zostanie zbadany przez psychiatrę, który określi, czy w trakcie popełniania zbrodni, był poczytalny.

Śledczy nie podają jeszcze danych ofiary, czekają na wyniki badań DNA. Wiele wskazuje jednak na to, że zamordowana kobieta to 23-letnia Paulina spod Łomży, która zaginęła bez śladu około 2 miesięcy temu. 7 marca miała wyjechać do swojego byłego chłopaka mieszkającego w Nowym Dworze Gdańskim.

red.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. abcd #2916698 | 83.29.*.* 6 maj 2020 11:35

    Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index .php?title=Kr%C3%B3tkie_historie_o_zabij aniu

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2. abcd #2916024 | 83.29.*.* 5 maj 2020 10:13

    Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz