Wtorek, 19 października 2021. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Kacper Płażyński: prezydent Duda jest za rodziną

2020-06-14 19:20:54 (ost. akt: 2020-06-14 19:21:27)

Autor zdjęcia: na

Dziś, 14 czerwca do Elbląga przyjechał gdański poseł Kacper Płażyński. Przekop Mierzei, LGBT i straszenie przed prezydenturą Rafała Trzaskowskiego – to główne tematy jakie poruszył poseł.

- Ja jestem dziś w roli szczególnej, bo gdzie jak gdzie, ale tu Prawo i Sprawiedliwość mają czym się pochwalić. Ta podstawowa sprawa przekopu Mierzei Wiślanej. Zanim jednak przejdę do tych dobrych rzeczy, to pozwólcie, że powiem o złych rzeczach. Zbliżają się wybory prezydenckie. Zadajmy sobie pytanie jak wyglądało wsparcie dla polskich rodzin, jeszcze kilka lat temu, za czasu rządów Platformy Obywatelskiej.


Rafał Płażyński wspominał o budowie kanału żeglugowego. - Jesteśmy w takim czasie, kiedy inwestycje napędzają gospodarkę. Dziś żyjemy w kryzysie gospodarczym. W kryzysie staramy się tak postępować, żeby obrót gospodarczy podtrzymać. Co proponuje Platforma i Rafał Trzaskowski? Żeby zatrzymać przekop Mierzei Wiślanej. Co by to oznaczało między innymi dla Elbląga? To by oznaczało dalszą stagnację. Bo ta inwestycja, to jest ogromna szansą.

- Wyobraźmy sobie, szanowni Państwo, że w dobie tego kryzysu nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość i prezydent Andrzej Duda – mówił Kacper Płażyński. - I co się dzieje? Naprawdę myślicie, że przeszlibyśmy w tym trudnym czasie tak dobrze? Opatrzność boska chyba czuwała nad Polską, że na ten trudny czas trafił się Andrzej Duda i rząd Zjednoczonej Prawicy.

- Przejdę jeszcze do jednej sprawy, która od pewnego czasu żyje w Polsce – kontynuował poseł. - Kto ma mieć wpływ na wychowanie naszych dzieci? Jeżeli ma być w Polsce tak, że za chwilę ma wygrać prezydent, który kilka lat temu mówił, że jego marzeniem jest udzielanie ślubów parom homoseksualnym, a jego zastępca, wiceprezydent Rabiej, że jest to pewien przystanek, kolejnym przystankiem byłaby adopcja dzieci, ja nikomu nie zaglądam do łóżka, chcę żeby każdy w Polsce był szczęśliwy i żył jak chce, ale na takie eksperymenty PiS oraz prezydent Andrzej Duda się nie zgadza.

- Rafał Trzaskowski wprowadził kartę LGBT w Warszawie, a z drugiej strony mamy prezydenta Andrzeja Dudę, który podpisał kartę polskiej rodziny i wspiera programy społeczne – kończył poseł.

na

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Z PISZA 81*15 #2934101 | 81.15.*.* 16 cze 2020 10:17

  WSADŹ SOBIE GDZIEŚ SWÓJ APEL. MY WSZYSCY POMAGAMY W WYBORACH, DR RAFAŁOWI TRZASKOWSKIEMU. ON ZOSTANIE PREZYDENTEM POLSKI.

  Ocena komentarza: warty uwagi (20) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. TRZEBA , MUSIMY POMOC #2933946 | 88.156.*.* 15 cze 2020 23:02

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. PREZYDENTOWI DR A, DUDA , BY PONOWNIE WYBORCY WYBRALI ODPOWIEDNIEGO CZŁOWIEKA NA PREZYDENTA POLSKI DR, A DUDA

 3. Z PISZA 81*15 #2933556 | 81.15.*.* 14 cze 2020 22:34

  PANIE PŁAŻYŃSKI, OJCIEC BYŁ PORZĄDNYM CZŁOWIEKIEM, ALE ŻE PAN,... TO MAM WĄTPLIWOŚCI, SŁUCHAJĄC PANA.PŁAŻYŃSKI NIE OŚMIESZAJ SIĘ. WSTYD, W OGÓLE JAKIM PRAWEM ZABIERASZ GŁOS. PREZYDENT TRZASKOWSKI TEŻ JEST ZA RODZINĄ JAK DUDA, ALE TEŻ JEST ZA INNYMI LUDŹMI, KTÓRYCH TRZEBA SZANOWAĆ, TAK SŁOWO BOŻE MÓWI I PAPIEŻ. MY, JEDNAK GŁOSUJEMY NA TRZASKOWSKIEGO, PONIEWAŻ ON BĘDZIE PREZYDENTEM ...WSZYSTKICH POLAKÓW, A NIE TYLKO JEDNEJ GRUPY. MUSI PREZYDENTEM POLSKI WŁAŚNIE ZOSTAĆ TAKA OSOBA. NIE TAKA CO SZYDZI Z JAKIEJŚ TAM OKREŚLONEJ SPOŁECZNOŚCI. WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI I WYBORY SĄ RÓWNE I SPRAWIEDLIWE.

  Ocena komentarza: warty uwagi (17) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Z PISZA 81*15 #2933550 | 81.15.*.* 14 cze 2020 22:08

  PŁAŻYŃSKI NIE OŚMIESZAJ SIĘ. WSTYD, W OGÓLE JAKIM PRAWEM ZABIERASZ GŁOS. PREZYDENT TRZASKOWSKI TEŻ JEST ZA RODZINĄ JAK DUDA, ALE TEŻ JEST ZA INNYMI LUDŹMI, KTÓRYCH TRZEBA SZANOWAĆ, TAK SŁOWO BOŻE MÓWI I PAPIEŻ. MY, JEDNAK GŁOSUJEMY NA TRZASKOWSKIEGO, PONIEWAŻ ON BĘDZIE PREZYDENTEM ...WSZYSTKICH POLAKÓW, A NIE TYLKO JEDNEJ GRUPY. MUSI PREZYDENTEM POLSKI WŁAŚNIE ZOSTAĆ TAKA OSOBA. NIE TAKA CO SZYDZI Z JAKIEJŚ TAM OKREŚLONEJ SPOŁECZNOŚCI. WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI I WYBORY SĄ RÓWNE I SPRAWIEDLIWE.

  Ocena komentarza: warty uwagi (58) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. emerytka #2933528 | 91.3.*.* 14 cze 2020 20:42

  Poseł Płażyński szuka okazji, żeby się wybić bo nie dostał się na prezydenta miasta Gdańska, więc szuka rozgłosu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd bo wpadł do polityki po katastrofie smoleńskiej, tragedia ta nie obrzydziła mu polityki tylko wykorzystał czas na wejście w te brudy!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (20) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (7)