Piątek, 30 września 2022. imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Uczczą pamięć tragicznie zmarłego pilota

2020-06-17 16:00:00 (ost. akt: 2020-06-17 14:25:33)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Elblągu

W poniedziałek 6 lipca 2020 r. mija druga rocznica katastrofy wojskowego myśliwca MiG - 29, który rozbił się pod Pasłękiem, w katastrofie zginął kpt. pilot Krzysztof Sobański z 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku.

Tego dnia o godzinie 14 w Krasinie, Starosta Elbląski Maciej Romanowski zamierza uczcić pamięć tragicznie zmarłego pilota, składając wieniec przy pamiątkowej tablicy poświęconej śp. kpt. pilotowi Krzysztofowi Sobańskiemu, odsłoniętej w 2019 roku przez Marlenę Sobańską żonę śp. kpt. pilota Krzysztofa w pierwszą rocznicę tragedii.

Przypomnijmy, że w nocy z 5 na 6 lipca 2018 roku w miejscowości Sakówko pod Pasłękiem, pilot, wiedząc o awarii swojego myśliwca, zrobił wszystko, aby ratować przed skutkami katastrofy lotniczej mieszkańców Pasłęka i wsi, nad którymi leciał, kosztem własnego życia.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Curt Lennix #2934766 | 102.89.*.* 17 cze 2020 16:33

  ALERT Oszustwa internetowego‼ ️ Dzisiejszy internet jest pełen reklam oszustw, głównie w komentarzach różnych stron i blogów. Wiele osób padło ofiarą oszustwa i straciło dużo pieniędzy dla oszustów. Większość typowych oszustw, jakie możesz zobaczyć AM Oszustwo związane z pożyczką bankową. ❌ Oszustwo opcji binarnych. SC Oszustwo z użyciem listów. SC Oszustwo hakerskie. i straciłem więcej ...... „Najważniejsze pytanie brzmi:„ Czy ktoś może odzyskać swoje pieniądze utracone w wyniku oszustwa internetowego ”? Powiem tak i powiem ci jak. Jedynym sposobem na odzyskanie twojego jest zatrudnienie hakera, który pomoże ci odzyskać pieniądze od tych oszustów, a dziś jest twój szczęśliwy dzień, właśnie spotkałeś facetów idealnych do pracy. KIM JESTEŚMY? Jesteśmy PYTHONAX, grupą wykwalifikowanych hakerów i poświęciliśmy swój czas, aby pomóc osobom fizycznym odzyskać swoje pieniądze z Oszukańców INTERNETOWYCH. Przeprowadzono badanie w celu obliczenia kwoty pieniędzy utraconych w wyniku oszustwa i potwierdzono, że ponad 3 miliardy USD rocznie. JAK DZIAŁAMY❔ Przede wszystkim badamy oszusta przyniesionego do nas przez zhakowanie urządzenia osoby (telefonu lub komputera) w celu uzyskania informacji o tym, w jaki sposób, gdzie ta osoba przechowuje pieniądze, których oszukuje (tak wielu oszustów tak naprawdę nie oszczędza pieniądze w bankach, głównie gromadzą pieniądze w portfelu Bitcoin, dzięki czemu jest to bezpieczne i niemożliwe do wyśledzenia przez władze) i pracujemy nad strategią odzyskania pieniędzy i oddania ich komuś, kogo oszukali. Kontakt z nami jest prosty, po prostu daj nam wiadomość poprzez poniższy e-mail. E-mail: PYTHONAX@OUTLOOK.COM Jeśli jesteś ofiarą oszustwa internetowego lub znasz kogoś, kto to jest, skontaktuj się z nami natychmiast. Możesz

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. zx #2934765 | 77.254.*.* 17 cze 2020 16:32

   Proszę nie ściemniać, a opierać się na faktach. Zginął, bo w czasie remontu w zakładach w Bydgoszczy nie przestrzegano stosownych przepisów dot remontu fotela samolotu. Taka prawda. Te informacje są w internecie. Ale cóż, głupi lud kupi wszystko...

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz